Nr katalogowy: 234

Antoni GRAMATYKA (1841-1922)

Nr katalogowy: 234

Scena rodzajowa z przedmieścia Krakowa

olej, płótno naklejone na tekturę,
31 x 44 cm (w świetle oprawy);