Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Pamela Skrzypczak

p.skrzypczak@rempex.pl

tel.: + 48 669 222 259

Szafka w stylu empirowym zamykana jednoskrzydłowo, z szufladką, fornirowana, orzechem, w części czerniona,
85,8 x 45,2 x 35,5 cm, Europa Zachodnia (Włochy?), XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Komódka w stylu przejściowym rokokowo - klasycystycznym;
66 x 50,5 x 39 cm, Francja, 3 ćw. XIX wieku.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Biurko art deco niewielkie o asymetrycznym układzie frontu, fornirowane orzechem;
Polska, ok. 1930.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Stojak (gazetnik-nutnik) drewno, metal; 112,3 x 44 x 27,3 cm;
Cesarstwo Austrowęgierskie, projekt Koloman Moser (1868-1918), ok. 1900.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł