Oferta

Wszystkie pozycje można obejrzeć w siedzibie Domu Aukcyjnego w Warszawie, przy ul. Karowej 31
od poniedziałku do piątku: 11.00 - 19.00

Zlecenia poaukcyjne:

Natalia Hadrych
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
tel.: + 48 669 222 259

Monika Wiśniewska
e-mail: rempex@rempex.com.pl
tel.: +48 607 722 744

Stolik w stylu art déco fornir: czeczota brzozowa; 56,6 x śr. 60 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Komoda w stylu francuskiego art déco fornir: mahoń; 93 x 126,5 x 56,5 cm.
Francja, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Konsola narożna w stylu neorenesansowym orzech; 79,5 x 84 x 50,5 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

Fotel składany - krzyżakowy w stylu neorenesansowym buczyna; 89,5 x 62 x 50 cm.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

Fotel w stylu mebli neorenesansowych orzech; 104,5 x 63,5 x 57 cm.
Niemcy?, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

Wieszak na nakrycia głowy w stylu eklektycznym orzech, czeczota orzechowa; 184 x 47,5 x 47,8 cm.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

Skrzynia dębina; 52 x 101,5 x 57 cm.
Europa Środkowa, pocz. XVIII w., po rekonstrukcji konstrukcji i naprawie w XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Skrzynia cechu murarzy, z kluczem konstrukcja dębowa, okleiny mahoniowe, intarsja (brzoza?); żelazo, brąz;
wys. 42 cm, szer. 58,5 cm, głęb. 37 cm. Niemcy, ok. poł. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Żardiniera klasycyzująca drewno liściaste (buczyna?); 36,6 x 105,5 x 31 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

Szafka w stylu mebli bullowskich drewno barwione na czarno, mahoń; 102x 81,5 x 38,5 cm.
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 11 000 - 12 000 zł