Zygmunt MENKES (1896-1986)

Bukiet kwiatów w wazonie

akwarela, gwasz, papier; 58,5 x 42,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Menkes
estymacja: 40 000 - 50 000 zł