Marcin KITZ (1891-1943)

Róże w wazonie, 1934

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 32,2 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Kitz 14. VI 934 (ołówkiem)
estymacja: 6 000 - 7 000 zł