Nina ALEKSANDROWICZ (1888-1946)

Para obrazów: Kwiaty

olej, płótno; 61 x 50 cm (wymiar każdej z prac)
sygn. p. d.: Nina Aleksandrowicz
estymacja: 7 000 - 8 000 zł