Karol HEIMROTH (1860-1930)

Wieśniacy, 1908

olej, tektura fakturowana; 45 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Heimroth Kraków 908
estymacja: 2 000 - 2 400 zł