Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

Akt kobiety [z sierpem], lata 30. XX w.

olej, tektura; 24 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: AMarczyński
estymacja: 6 500 - 7 500 zł