Józef POPCZYK (1890-1971)

Marynarz i dziewczyny [Dziewczyny i marynarz]

olej, tektura; 53,5 x 64,5 cm;
sygn. l. g.: J. Popczyk
estymacja: 18 000 - 22 000 zł