Emil KRCHA (1894-1972)

Pejzaż z drzewem

olej, tektura; 29,3 x 23,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Krcha (ołówkiem).
estymacja: 2 300 - 2 800 zł