Mieczysław SERWIN-ORACKI (1912-1977)

Pejzaż nadwodny [Ujanowice], 1943

olej, tektura; 20 x 27 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: M. Oracki-Serwin / Ujanowice 1943.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł