Stanisław BIECHOŃSKI (1902-1975)

Morskie Oko, 1947

olej, tektura; 59,5 x 79,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: StBiechoński / "Morskie Oko" 1947 (ołówkiem)
estymacja: 2 000 - 2 300 zł