Charles Carl GESMAR (1900-1928)

Tancerka, 1920

ołówek, akwarela, złota farba, papier; 48,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: C. Gesmar (ołówkiem); napis l. d.: ... / La Grue. (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł