Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Chłopiec modlący się, lata 50. XX w.

olej, płyta; 18,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie, pisana na maszynie, nalepka z informacjami o obrazie
estymacja: 5 500 - 6 500 zł