Malarz nieokreślony, niemiecki, XX w.

Duch Gór

olej, tektura; 71,5 x 49,5 cm;
na odwrocie nalepka ze składu artykułów malarskich i papierniczych - Franz Riemer w Słupsku.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł