J. KOŁODZIEJCZYK, 1 poł. XX w.

Tryptyk - Górale przy ognisku, 1931

olej, tempera, szkło; wymiary: część środkowa 13 x 12 cm, kwatera lewa 13 x 10, kwatera prawa 13 x 9,5 cm;
sygn. na prawej kwaterze z lewej u dołu: Mal. J. Koł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł