Józef WRZESIŃSKI (1872-?)

Pejzaż zimowy ze strumieniem

olej, płótno; 74 x 81 cm;
na odwrocie fragment kompozycji malarskiej oraz fragmenty uszkodzonej nalepki z imieniem autora
estymacja: 4 500 - 5 500 zł