Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Stara brama, przed 1923

olej, tektura; 67 x 48 cm;
sygn.: p. d. MIECZYSŁAW FILIPKIEIWCZ (poniżej powtórzona sygnatura przysłonięta przez ramę)
estymacja: 3 500 - 4 500 zł