Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

W pracowni malarza, 1942

ołówek, akwarela, gwasz, papier; 25 x 34,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: marzec 1942 FPautsch (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł