Stanisław STRASZKIEWICZ (1870-1925) ?

Łąka, 1897

akwarela, papier; 13,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S.S. / d 24.XII.97 (? - słabo czytelnie).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł