Jan RUBCZAK (1884-1942)

Pejzaż z drogą

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Rubczak (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł