Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Portret studenta

akwarela, ołówek, papier; 44,7 cm x 35,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: ZPronaszko (ołówkiem).
estymacja: 6 500 - 7 500 zł