Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Pastuszek, 1888?

akwarela, ołówek, gwasz, papier naklejony na tekturę; 22 x 14 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: FKostrzewski / 88 (? - data słabo czytelna)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł