Maciej NEHRING (1901-1977)

Las

akwarela, papier; 33,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana p. d.: Maciej Nehring … / Warszawa.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł