Kamil MACKIEWICZ (1887-1931)

Szlacheckie swary (satyra na polską szlachtę), 1930

technika mieszana, gwasz, akwarela, ołówek, papier; 15 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kamil Mackiewicz 1930
estymacja: 1 700 - 2 000 zł