Antoni ZALESKI (1824-1885) - pierwowzór, Jan

Pojedynek Paska z Jasińskim - Ilustracja do „Pamiętników” Jana Chryzostoma Paska, wyd. z 1849;

litografia, papier; 34 x 47,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygnowana z lewej: Pierwotwór Ant: Zaleskiego, ob: P tu. Trockiego
estymacja: 3 800 - 4 600 zł