Jan GĄSIENICA-SZOSTAK (1895-1943)

Postój górali przed kapliczką, 1941

olej, tektura; 70 x 103 cm;
sygn. i dat. l. d: Jan Szostak / Zakopane / 1941
estymacja: 10 000 - 12 000 zł