Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

W drodze na targ

olej, płótno naklejone na tekturę; 32,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz.
estymacja: 10 000 - 11 000 zł