Szczęsny RUTKOWSKI (1887-1940)

Bielenie płótna, ok. 1925

olej, płótno; 84,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: SZ RUTKOWSKI.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł