Felix DELGUI ?, XX w.

Pejzaż górski, 1932

olej, płótno; 62,5 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Felix Delgui (?) / 32 (sygnatura słabo czytelna).
estymacja: 3 000 - 3 600 zł