Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Pejzaż z Jastrzębiej Góry, 1936

olej, płótno naklejone na tekturę; 49,5 x 72,5cm;
sygn. p. d.: aneri.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł