Anna MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA (1912-1986)

Martwa natura z jaśminem, 1943

olej, sklejka; 122 x 87 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Maślakiewicz-Brzozowska 1943 r.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł