Mieczysław RAKOWSKI (1882-1947)

Zamek Królewski z mojego okna (Stary Kraków), 1931

olej, sklejka; 38 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: M. Rakowski / Cracovie - 1931
estymacja: 3 300 - 4 000 zł