Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Notre Dame w Paryżu, 1912

olej, tektura; 26 x 34 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: PARYŻ 1912 / ST. CZAJKOWSKI (ołówkiem)
estymacja: 5 000 - 6 000 zł