Artysta nieokreślony, francuski, XVIII w.

Głowa dziewczyny

pastel (wcierany), kreda, papier; 45,5 x 35,6 cm (w świetle oprawy);
p. d.: ślady sygnatury? (ołówkiem)
estymacja: 5 000 - 6 000 zł