Władysław ŁUCZYŃSKI (1895-1941)

Nasturcje w huculskim wazonie, 1934

olej, sklejka; 54,5 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. ŁUCZYŃSKI-1934;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł