Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

Kaczki nad bagnami, k. lat 20. XX w.

olej, tektura; 48 x 68 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk.
estymacja: 16 000 - 19 000 zł