Maurycy GOTTLIEB (1856-1879)

Portret aktora - studium, 1878

olej, płótno, 47,5 x 36,5 cm;
por.: J. Malinowski, Maurycy Gottlieb, Warszawa 1997, s. 39
estymacja: 550 000 - 700 000 zł