Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Pejzaż z południa Francji, 1919

olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19 / Terlikowski
estymacja: 18 000 - 24 000 zł