Sam OSTROWSKY (1886- ?)

Martwa natura z jabłkami

olej, płótno naklejone na tekturę, 50,5 x 61 cm;
sygn. l. d.: SAM. OSTROWSKY
estymacja: 7 000 - 8 000 zł