Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Polowanie, 1923

olej, płótno; 57 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski / 1923.
estymacja: 17 000 - 22 000 zł