Malarz nieokreślony, polski, XIX / XX w.

Scena śmierci księcia Józefa Poniatowskiego w nurcie Elstery

olej, płótno; 130,5 x 208 cm [obraz przed konserwacją].
estymacja: 75 000 - 90 000 zł