Tadeusz BULEWSKI (1898-1930)

Fantastyczna scena antyczna, 1926

olej, sklejka; 77 x 121 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. BULEWSKI / 1926.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł