Roman KRAMSZTYK (1885-1942)

Pejzaż - Sad owocowy, przed 1913

olej, płótno; 65,5 x 92 cm; sygn. l. d.: Kramsztyk;
na odwrocie, na krośnie napis odręczny: Kulikowski / sklep Krakowskie 7 (częściowo uszkodzony).
estymacja: 90 000 - 120 000 zł