Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Pejzaż zimowy z rzeką, 1928

olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Bratkowski 1928.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł