Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Pejzaż z gęsiami, 1932

olej, płótno; 39 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: j. hrynkowski / 932.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł