Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Przysiółek pod lasem, 1903

olej, płótno; 71 x 115 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1903.
estymacja: 26 000 - 30 000 zł