Julian FAŁAT (1853-1929)

Myśliwy z psem, 1919

akwarela, papier na cienkim płótnie, na blejtramie; 70 x 146 cm;
sygn. i dat. p. d.: jFałat Bystra 1919;
estymacja: 110 000 - 130 000 zł