Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

Cztery damy z karcianej talii, 1899

Dama pik, Dama kier, Dama karo, Dama trefl
- akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz; sygnowane
papier; 60,5 x 44,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 50 000 - 60 000 zł