Malarz nieokreślony, polski XIX w. (?)

Piotr na Wiśniczu Kmita

olej, płótno; 25 x 16 cm;
u dołu napis: PIOTR NA WIŚNICZU KMITA / MARSZAŁEK W. KOR. WOJEWODA KRAWKOWSKI / ur. 1477 +1553. w Krakowie;
syg...